Posted on

Rower Oli – poznaj mojego rumaka

Od 2 miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką nowego roweru! Internet ma niezwykłą siłę. Któregoś pięknego dnia pod naszym filmem na youtube przeczytaliśmy zaskakujący komentarz. Odezwał się do nas Radek, który jest właścicielem Rowerowych Kujaw i zaproponował nam współpracę. Świetnie się złożyło, ponieważ na kolejną wyprawę poszukiwaliśmy nowych rumaków!

Zanim zrecenzuję wam rower to opowiem o samym sklepie. Prowadzi go właśnie Radek, który do najmłodszych lat pasjonował się kolarstwem. Miał on przyjemność być sąsiadem pana Henryka Santysiaka, który jest polskim kolarzem szosowym. Sąsiedzctwo układało się tak dobrze, że sprtowiec podarował dla naszego znajomego pierwszy rower.
Była to kolarzówka Jaguar. Kiedyś na rynku nie było wielkiego wyboru i to zmusiło Radka do próbowania swoich sił jako serwisanta rowerowego. Dziś prowadzi sklep z używanymi rowerami.

Tak , dobrze przeczytaliście. To są rowery używane. Sprowadzane są one z Europy Zachodniej, nasz kolega razem ze swoim tatą doprowadzają rowery do właściwego stanu technicznego i puszczają je w świat. Ich specjalnością są rowery trekkingowe, miejskie i crossowe/fitnesowe.
W sprzedaży mają również rowery elektryczne.

Nad wyborem roweru dla mnie, nie zastanawialiśmy się długo. Wybraliśmy vsf fahrradmanufaktur T-700 rozmiar S. Piękny rower o czarnym kolorze. Jednak nie myślcie, że od razu powiedziałam “TAK”. Jak prawdziwa kobieta zaczęłam sie zastanwaiać czy dam radę jechać, czy to rower dla mnie. Dziś nie zamieniłabym go na żaden inny.

Rower waży około 14 kilogramów. Jest typowo trekingowy, bagażnik jest do max 25 kikogramów. Oczywiście jest przeznaczony dla kobiet i dla mężczyzn. Myślę, że ze względu na trapoezowy model ramy kobiety bardziej go pokochają.

  • Opony Continental Ride Tour 1.75,
  • Przerzutki marki Simano o ilości 30 biegów,
  • Hamulec przedni i hamulec tylni marki Simano, hydrauliczny hamulec tarczowy,
  • Piasta przednia : Precyzja migawki PL-8, dynamo w piaście,
  • Oświetlenie przednie model: Busch & Müller IQ-XS, 70 LUX ( Dodatkowe funkcje: światło postojowe),
  • Oświetlenie tylne model: Busch & Müller (Dodatkowe funkcje: światło postojowe),
  • Rama stalowa.

Oczywiście mogłabym wypisywać jeszcze więcej rzeczy. Teraz napiszę jednak to, co mnie urzekło w moim rumaku. Na początek piękną naklejka spersonalizowana przez Radka. Od teraz jak ktoś mnie pyta, jaki mam rower z dumną mogę odpowiedzieć “ROWER OLI”.

Prawda, że cudne?

Rowery sprzedawane przez Radka przygotowane są tak jakby dopiero co wyszły z fabryki. Łańcuch lśni, przerzutki działajają tak, że zadna górka Ci nie straszna. Dźwięk jaki wydaje rower podczas pedałowania to miód na serce.

Jednym słowem POLECAM!

Jedyną niewielką wadą roweru jest to, że ma rysę na ramie, ale spokojnie i tu Radek sobie poradził. Ma super naklejki maskujące.

Zajrzyjcie koniecznie na stronę www.rowerowekujawy.pl jeżeli szukacie dobrego roweru w jeszcze lepszej cenie!

Jest tam również formularz kontaktowy, nasz kolega pomoże dobrać rower, podpowie co i jak!)

UWAGA, UWAGA !

NA HASŁO “LOVEROWI2022” MACIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ!

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *