Posted on

Kalendarz loverowy 2023

Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – kalendarz 2023 w całości wg naszego projektu. Nie korzystaliśmy z szablonów, a każdy element został przygotowany przez nas. Dzięki temu możesz mieć pewność, że te kilkanaście stron, które zawiśnie na Twojej ścianie będzie unikalne. Do zdjęć dorzuciliśmy myśli polskich podróżników, a w każdym miesiącu znajdziesz zadanie do wykonania. Ilość egzemplarzy jest limitowana – nie zwlekaj z zamówieniem.

Zapomnij o złotych myślach z popularnych obrazków w Internecie. Jerzy Kukuczka, Kazimierz Nowak, Piotr Strzeżysz, Władysław Grodecki, czy Aleksander Doba to tylko niektórzy, którzy podzielą się z Tobą swoimi przemyśleniami.

Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy nawiązują do podróży, roweru, ale nie tylko. Spróbujemy Cię zaskoczyć i przywołać dawne smaki. Uwaga! Wyślemy Cię do lasu…

Wszystkie zdjęcia, które wybraliśmy do kalendarza zostały wykonane podczas wypraw rowerowych. Przede wszystkim to miejsca w Polsce, choć są wyjątki – ujęcia z Litwy. Każde jest dla nas wyjątkowe
i jesteśmy pewni, że Ty również nie przejdziesz obok nich obojętnie. Znajdziesz tam ciekawostki, szlaki rowerowe, magię przyrody i szczyptę historii.

Jeśli chcesz zamówić swój kalendarz skorzystaj z formularza poniżej.
W odpowiedzi, na Twój adres e-mail zostaną przesłane
szczegóły realizacji zamówienia.

Możesz również napisać do nas na Facebook’u w wiadomości prywatnej tutaj

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *